Edukacja przez Szachy

szachy

Radość i miłość są skrzydłami wielkich przedsięwzięć.
Johann Wolfgang Goethe

24. September 2017, 14:25

You are here: Aktualności

Wypoczynek klasy IIIb w Przemkowie Drukuj Poleć znajomemu

prze_0Od 15 do 17 września 2017r. uczniowie klasy IIIb wraz z wychowawczynią O. Sobkowicz przebywali na turnusie dydaktyczno–wypoczynkowym w Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie. Wyjazd był nietypowy, bo trwał od piątku do niedzieli. Dla wielu uczniów, to pierwszy wyjazd bez rodziców.

"Mleko w szkole" i "Owoce w szkole" Drukuj Poleć znajomemu

mlekoSzanowni Państwo
W ramach przeprowadzonej nowelizacji przepisów ustawowych stworzono podstawy prawne do wdrożenia, w roku szkolnym 2017/2018, nowego programu dostarczania owoców i warzyw oraz mleka i jego przetworów do placówek oświatowych.

"Co rodzic powinien wiedzieć w roku szkolnym 2017/2018?" Drukuj Poleć znajomemu
logo-men-noweZapraszamy rodziców do zapoznania się z broszurą informacyjną Ministerstwa Edukacji Narodowej "Co rodzic powinien wiedzieć w roku szkolnym 2017/2018?”.

Golden, Life, Matuszka Drukuj Poleć znajomemu
goldenPewnego lipcowego poranka zadzwonił mój telefon. Była to pani Scarlett Szyłogalis, która ze łzami powiedziała – Ewa, wasz Golden nie żyje.
Zamarłam – okropna, przykra wiadomość, zupełnie niespodziewana, bo nasz koń był młody, silny i piękny.

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty Drukuj Poleć znajomemu

rozp_04 września 2017r. uroczyście przywitaliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Na dwóch apelach Dyrektor Szkoły p. Bożena Małek przywitała po wakacyjnym odpoczynku wszystkich uczniów, nauczycieli oraz przybyłych rodziców.

Ubezpieczenie w roku szkolnym 2017/2018 Drukuj Poleć znajomemu
compensaW roku szkolnym 2017/2018 uczniowie naszej szkoły, którzy opłacą składkę w wysokości 43 zł w sekretariacie szkoły do końca września 2017r., będą ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S. A. Vienna Insurance Group.

Wykaz podręczników Drukuj Poleć znajomemu
2012-2013Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2017/2018:

-podręczniki i ćwiczenia dla klas I-VII (pdf)
pobierz

Młody Technik Drukuj Poleć znajomemu
10_2017 Drodzy uczniowie.

W zakładce "Młody Technik” umieszczone są nowe numery tego miesięcznika: wrzesień i październik 2017.
Korzystanie z zasobów "Młodego Technika” dla uczniów naszej szkoły jest całkowicie bezpłatne.