Golden - nasz były koń

Edukacja przez Szachy

szachy

Oddech dzieci śpieszących do szkoły podtrzymuje świat.
Talmud

25. September 2017, 06:33

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow "Matematyka nie zna granic"

"Matematyka nie zna granic" Drukuj Poleć znajomemu
03.06.2015.

mkm27 maja 2015r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Lubinie odbył się Międzygminny Konkurs Matematyczny "Matematyka nie zna granic".  W konkursie uczestniczyły dwuosobowe reprezentacje klas piątych szkół podstawowych z Gminy Miejskiej Lubin i Gminy Lubin, łącznie 15 szkół. Konkurs objęty był patronatem  Starosty Lubińskiego i Wójta Gminy Lubin. Uczniowie naszej szkoły także brali udział w tym konkursie.

Reprezentowali nas: Natalia Szmygin z klasy Vb i Oliwier Dygdałowicz z klasy Vc. Rywalizacja była bardzo zacięta.

Ostatecznie nasi uczniowie (po czterech dogrywkach o II miejsce), zajęli wysokie III miejsce w klasyfikacji ogólnej. Lepsi od naszych reprezentantów okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie (I miejsce) i Szkoły Podstawowej w Raszówce (II miejsce). Nasi reprezentanci otrzymali puchar, dyplom i nagrody rzeczowe.

Puchary za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji ogólnej ufundował Prezydent Miasta Lubina. Nagrody rzeczowe za III miejsce w klasyfikacji ogólnej – Fundacja KGHM Polska Miedź.

Gratulujemy sukcesu Natalii i Oliwierowi.
mkm1 mkm2 mkm3 mkm4
mkm5 mkm6 mkm7 mkm8
W artykule wykorzystano zdjęcia ze strony www.sp5lubin.edu.pl

Zmieniony ( 02.08.2015. )