Edukacja przez Szachy

szachy

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.
Seneka Młodszy

23. September 2017, 22:06

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Plastyczny sukces Zuzi i Filipa z klasy IIb

Plastyczny sukces Zuzi i Filipa z klasy IIb Drukuj Poleć znajomemu
25.06.2015.

tytulW czerwcu 2015r. uczniowie klasy IIb wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  pt. „Kim chcę zostać w przyszłości”. Rysowali, wyklejali a nawet lepili swoje marzenia. Przed końcem roku szkolnego Zuzanna  Żukiewicz i Filip Siwek (wych. p. E Rogowska)  otrzymali  wiadomość, że wykonane przez nich prace zostały nagrodzone.

Do konkursu zgłoszono 200 prac z całej Polski. Wybrano z nich 30, które nagrodzono, tym większym sukcesem jest zwycięstwo aż dwójki uczniów z klasy IIb. Zuzanna ulepiła wizję siebie w przyszłości, natomiast Filip zdecydował się na pracę kolażową.

Nagrodami w konkursie są maskotki.  Ale nie takie zwyczajne, tylko specjalne, bo wykonane według indywidualnego projektu każdego z laureatów. Tak więc Zuzię i Filipa czeka teraz kolejne wyzwanie plastyczne – wymyślenie swojej nagrody, która z pewnością przez wiele lat będzie przypominała o konkursowym sukcesie.

Gratulujemy obojgu i serdecznie życzymy kolejnych sukcesów w trzeciej klasie.
zuzia praca_zuzi
filip praca_filipa

Zmieniony ( 27.08.2015. )