Golden - nasz były koń

Edukacja przez Szachy

szachy

Autorzy graffiti przemycają talenty, których szkoła nie zdołała wybić.
Lidia Jasińska

25. September 2017, 06:32

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow "Calineczka" w wykonaniu uczniów klasy Id

"Calineczka" w wykonaniu uczniów klasy Id Drukuj Poleć znajomemu
05.06.2016.

ddz_1Uczniowie klasy Id wystawili przedstawienie o Calineczce dla swoich Rodziców z okazji ich święta.

W pięknie udekorowanej sali, przebrani za postaci z baśni dzieci wraz ze swoją wychowawczynią zaprezentowały andersenowską baśń o pięknym elfie kwiatów, którego czeka wiele przygód, nim odkryje, czym jest prawdziwa miłość. Niezwykła uroda oraz dobre serce Calineczki zjednują jej wielu przyjaciół, ale też nieraz wystawiają ją na niebezpieczeństwo, a czynione dobro powraca do Calineczki zwielokrotnione.

Po części oficjalnej dzieci obdarowały swoich ukochanych rodziców upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Atmosfera tej uroczystości była cudowna. Dzieci naprawdę poczuły się prawdziwymi gospodarzami, poprzez wiersz, taniec, mogły wyrazić swoim kochanym rodzicom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. To był wyjątkowy i wspaniały dzień.

Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy, więc pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem.

Dziękujemy rodzicom i babciom, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości.
ddz_2 ddz_4 ddz_5 ddz_7
ddz_9 ddz_10 ddz_11 ddz_13
ddz_15 ddz_16

Zmieniony ( 27.08.2016. )