Golden - nasz były koń

Edukacja przez Szachy

szachy

Mechanika jest rajem nauk matematycznych, gdyż przez nią dochodzi się do owoców matematyki.
Leonardo da Vinci

25. September 2017, 06:28

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Mistrzostwa Strefy Legnickiej w trójboju lekkoatletycznym

Mistrzostwa Strefy Legnickiej w trójboju lekkoatletycznym Drukuj Poleć znajomemu
16.06.2016.

spo_0W dniu 15 czerwca 2016r. na stadionie OSiR w Polkowicach odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej w trójboju lekkoatletycznym. Bardzo udany start zaliczyli chłopcy naszej szkoły plasując się na drugim miejscu. Przegraliśmy jedynie  z  SP 1 z Góry.

Trójbój lekkoatletyczny składa się z:
-biegu na dystansie 60m,
-skoku w dal,
-rzutu piłeczką palantową.

Każdy uczestnik zawodów musi wziąć udział we wszystkich konkurencjach, a uzyskane wyniki przeliczane są na punkty a następnie sumowane i razem składają się na wynik drużyny. W zawodach mogli brać udział uczniowie urodzeni w 2005 roku i młodsi.

Ósemkę reprezentowali następujący  uczniowie: Michał Zasada, Mikołaj Stąporek, Dawid Czernatowicz, Adam Żelaznowski, Miłosz Pala i Patryk Stępień.

Gratulujemy  naszym uczniom oraz ich opiekunowi p. Markowi Stolarczykowi.
spo_1 spo_2 spo_3 spo_4
spo_5 spo_6 spo_7 spo_8

Zmieniony ( 27.08.2016. )