OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz były koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

Edukacja przez Szachy

szachy

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Nigdy nie chodziłem do szkoły filmowej – chodziłem do kina.
Quentin Tarantino

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
25. September 2017, 06:31
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
270 dni
2 godzin
28 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow "Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo"

 foto

"Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo" Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
01.10.2016.

szkola1

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie uzyskała certyfikat, w konkursie „Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo”, w roku szkolnym 2015/2016, organizowanym przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

 

Na 151 szkół, które wysłały sprawozdania, certyfikat zdobyło tylko 13 szkół podstawowych z Dolnego Śląska. Głównym celem konkursu było poprawienie stanu bezpieczeństwa uczniów w szkole oraz w środowisku lokalnym, m. in. dzięki edukacji społeczno - prawnej oraz profilaktyce agresywnych zachowań.

Zadaniem każdej szkoły było przeprowadzenie diagnozy wstępnej stanu bezpieczeństwa na podstawie sporządzonych ankiet, dotyczących poczucia bezpieczeństwa uczniów. Dzięki zebranym informacjom opracowano własny program „Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo", który został wdrożony w działania szkoły. Po zakończonym programie przeprowadzono diagnozę końcową oraz analizę porównawczą, z której wyciągnięto wnioski końcowe, zawarte w sprawozdaniach.

W projekcie wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły: p. Agnieszka Siudzińska – koordynator konkursu, p. Kamila Borowiec, p. Alicja Mikołajczyk, p. Katarzyna Młynarczyk i p. Jagoda Szumczyk.

sdob1


 

 

Zmieniony ( 17.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »