Edukacja przez Szachy

szachy

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.
Autor nieznany

23. September 2017, 12:51

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Sukcesy uczniów kl. Ia w ostatnim dniu szkoły

Sukcesy uczniów kl. Ia w ostatnim dniu szkoły Drukuj Poleć znajomemu
20.06.2017.

praca_adama23 czerwca 2017r. ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Co będę robić kiedy dorosnę”. Organizatorem był ING wraz Fundacją ING Dzieciom oraz Fundacją Sztuki Polskiej. Jury Konkursu, złożone z przedstawicieli ING, obu fundacji i artystów – ekspertów zewnętrznych, nagrodziło prace w trzech kategoriach wiekowych.

Postanowiło przyznać także po trzy wyróżnienia w każdej z nich. W ocenie jurorów pierwszoklasiści z naszej szkoły mają nie tylko talenty plastyczne ale też piękne marzenia – i przyznano 2 miejsce Adamowi Tokarzowi, a wyróżnienia Matyldzie Latoń, Aurelii Lupa i Ani Kobak – uczniom klasy Ia (wych. Ewa Rogowska).

Laureaci zaczynają wakacje w znakomitych humorach – gratulujemy serdecznie!
wyr_aurelia_lupa wyr_ania_kobak wyr_matylda_laton 2_m_-_adam_tokarz

Zmieniony ( 21.08.2017. )