"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Trzeba być kimś, jeśli chce się uchodzić za coś.
Ludwig van Beethoven

21. July 2017, 12:35
23. June 2017, 09:00

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 Drukuj Poleć znajomemu
24.06.2017.
koniecc_1 23 czerwca 2017r. na dwóch akademiach uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Ten rok był bardzo dobry dla naszej szkoły: wielu uczniów osiągnęło znaczące sukcesy w mieście, powiecie, a także na szczeblu ogólnopolskim.

Na salę gimnastyczną przybyli uczniowie, zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne i wielu rodziców naszych uczniów.

Wyróżniającym się uczniom w nauce (oprócz świadectw z wyróżnieniem), sporcie, konkursach wiedzy i artystycznych oraz za działalność w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci i szkolnym wolontariacie wręczono nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz naszych absolwentów: p. Łukasza Kubota, p. Dariusza Biernata, p. Marię Paszkowską i p. Wawrzyńca Niewodniczańskiego.

W tym roku nie żegnaliśmy absolwentów, gdyż uczniowie klas VI w przyszłym roku szkolnym będą kontynuować naukę w naszej szkole będąc uczniami klas VII.

W krótkiej części artystycznej wystąpił zespół Luz.

Pani dyrektor Bożena Małek podziękowała uczniom i nauczycielom za całoroczną pracę i życzyła bezpiecznego i wspaniałego wypoczynku w czasie wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.
koniecc_6 koniecc_18 koniecc_44 koniecc_69
więcej zdjęć

Zmieniony ( 26.06.2017. )