Golden - nasz były koń

Edukacja przez Szachy

szachy

Autorzy graffiti przemycają talenty, których szkoła nie zdołała wybić.
Lidia Jasińska

25. September 2017, 22:42

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty Drukuj Poleć znajomemu
04.09.2017.

rozp_04 września 2017r. uroczyście przywitaliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Na dwóch apelach Dyrektor Szkoły p. Bożena Małek przywitała po wakacyjnym odpoczynku wszystkich uczniów, nauczycieli oraz przybyłych rodziców.

Szczególnie ciepło zostali powitani uczniowie klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły oraz uczniowie klas czwartych, którzy przeszli do drugiego etapu kształcenia.

Pani Dyrektor w swoim przemówieniu poinformowała o przygotowaniu szkoły w związku z rozpoczętą w tym roku reformą edukacji. W szkole przebyło 5 nowych sal lekcyjnych na I piętrze, które w czasie wakacji zostały całkowicie wyremontowane oraz zostały zakupione do nich pomoce dydaktyczne. Powstały nowe sale do nauki matematyki, geografii, fizyki, chemii i języka angielskiego. Wyremontowane zostały także toalety i hol. Kadra pedagogiczna zwiększyła się o 13 nowych nauczycieli.

Po części artystycznej uczniowie udali się do swoich sal, gdzie mieli okazję przywitać się ze swoimi wychowawcami, powspominać wakacje, ale i otrzymać już plany lekcji na najbliższe dziesięć miesięcy wytężonej pracy.

Wszystkim uczniom życzymy, aby ten rok obfitował w sukcesy, przynosił same szóstki i całe mnóstwo frajdy z nauki i dorastania.
rozp_1 rozp_2 rozp_3 rozp_4
rozp_8 rozp_6 rozp_7 rozp_8

Zmieniony ( 04.09.2017. )