OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz były koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

Edukacja przez Szachy

szachy

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Nauka jest jak niezmierne morze.Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.
Stefan Żeromski

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
26. September 2017, 02:22
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
269 dni
6 godzin
37 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Kadra Pedagogiczna arrow Nauczyciele

 foto

Nauczyciele - rok szkolny 2017/2018 Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
23.08.2017.

Elżbieta Adamczyk-Chełpa - edukacja wczesnoszkolna

Aneta Biernat - j. polski

Kamila
Borowiec - przyroda, biologia, chemia

Jolanta Borsuk - edukacja wczesnoszkolna

Wiesława
Cepińska - edukacja wczesnoszkolna

Mariusz Fecko - informatyka, technika

Krystyna
Filon - historia, zastępca dyrektora

Barbara Godlewska - biblioteka

Krzysztof Górski - wychowanie fizyczne


Krystyna
Gorzelnik - edukacja wczesnoszkolna

Chrystian
Halicz - edukacja wczesnoszkolna

Marta
Jarząbek - j. niemiecki

Elżbieta Kiraga - edukacja wczesnoszkolna

Patrycja Kostanowicz - biblioteka


Sylwia Kruglińska - j. angielski

Anna Krzysztofik - geografia


Anna
Krupska - matematyka

Renata
Lewandowska - świetlica

Jolanta
Łagocka - edukacja wczesnoszkolna

Bożena Małek - matematyka, dyrektor

Jolanta Marciniak - j. polski


Elżbieta
Michalak - wychowanie fizyczne

ks. Maciej Michalak - religia


Alicja
Mikołajczyk - j. polski, historia

Katarzyna
Młynarczyk - świetlica

Mirosław Nieśmiertelny - informatyka, technika


Ilona Pałucha - matematyka

Iwona Poźniak-Kehle - świetlica


s. Weronika
Pasztetnik - religia

Urszula Przybyłowska - matematyka 

Dorota Raczkowska - fizyka


Agnieszka
 Radomska - świetlica

Beata
Rak - wychowanie fizyczne

Ewa
Rogowska - edukacja wczesnoszkolna

Marta Rus - j. niemiecki


Lila
Sobczyk - pedagog

Olga 
Sobkowicz - edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Sołtysiak - historia


Joanna
Starzyńska - plastyka, muzyka

Anna Stolarczyk - wychowanie fizyczne

Marek
Stolarczyk - wychowanie fizyczne

Jadwiga
Szumczyk - edukacja wczesnoszkolna

Andrzej
Szyposz - wychowanie fizyczne

Barbara Turbak - przyroda

Beata Tylkowska - j. angielski


Urszula
Tyrpa - edukacja wczesnoszkolna

Iwona
Wilk -  świetlica

Katarzyna
Zakrzewska - religia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »