OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz były koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

Edukacja przez Szachy

szachy

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.
Gabriel Laub

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
25. September 2017, 06:27
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
270 dni
2 godzin
32 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow "Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima"

 foto

"Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima" Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
28.10.2013.
kon_recytatorski_wroclaw
Dnia 15 października 2013r. o godz. 9.00 w siedzibie Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu odbył się konkurs recytatorski „Zaczarowany świat wierszy Juliana Tuwima”- etap wojewódzki. Konkurs ten odbywał się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Konkurs oceniała Komisja składająca się z przedstawicieli Biblioteki Pedagogicznej oraz Urzędu Marszałkowskiego.

Przy ocenianiu Jury brało pod uwagę: stopień opanowania tekstu, dykcję, tempo mówienia, umiejętności interpretacyjne oraz ogólne wrażenie artystyczne.
W konkursie tym udział  wzięli uczniowie z klas IV-V z 17 szkół podstawowych. Naszą szkołę i miasto Lubin reprezentowała Julia Malinowska – uczennica klasy Vc z wierszem „Ptasie radio”. Julia uzyskała maksymalną ilość punktów, otrzymując tym samym I miejsce  w tym konkursie. Dostała także dyplom oraz upominek książkowy za trud włożony w przygotowanie się do konkursu.
Nasza laureatka została zaproszona wraz z opiekunami na Galę podsumowującą konkurs, na której zostaną wręczone nagrody i gratulacje. Gala odbędzie się 25 listopada 2013r. o godz. 11.00 w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu.
GRATULUJEMY!
kon_recytatorski_wroclaw_1 kon_recytatorski_wroclaw_2 kon_recytatorski_wroclaw_3 kon_recytatorski_wroclaw_4
kon_recytatorski_wroclaw_5 kon_recytatorski_wroclaw_6 kon_recytatorski_wroclaw_7 kon_recytatorski_wroclaw_8

Zmieniony ( 14.12.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »