Golden - nasz były koń

Edukacja przez Szachy

szachy

Rozmawiać i poznawać na tym polega szczęście.
Platon

26. September 2017, 14:56

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Carving - sztuka rzeźbienia w owocach

Carving - sztuka rzeźbienia w owocach Drukuj Poleć znajomemu
01.11.2014.
rzezba_4Dnia 29 października 2014r. w naszej szkole odbył się pokaz carvingu czyli sztuki rzeźbienia w owocach, który by przeprowadzony przez p. Martę Dajewską oraz szefa kuchni p. Tomasza Strzelczyka.

W pokazie uczestniczyli uczniowie klas I-III oraz honorowy gość p. wicedyrektor Krystyna Filon. Całość filmowała Telewizja Regionalna Lubin.

Celem pokazu było promowanie zdrowego stylu życia oraz prawidłowego odżywiania się poprzez spożywanie  owoców i  warzyw.

Podczas pokazu uczniowie mogli obejrzeć przepiękne zdobienia owoców i warzyw wykonane przez szefa kuchni oraz mogli je  … skosztować. Na zakończenie  uczniowie otrzymali gadżety tj: długopisy i czapeczki.

Goście byli zaproszeni przez p. Katarzynę Młynarczyk i p. Agnieszkę Radomską. Spotkanie odbyło się w ramach działalności Szkolnego Koła TPD.

Film z pokazu można zobaczy na stronie Telewizji Regionalnej Lubin.
rzezba_3 rzezba_1 rzezba
rzezba_5 rzezba_6 rzezba_7 rzezba_8

Zmieniony ( 13.12.2014. )