OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz były koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

Edukacja przez Szachy

szachy

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
26. September 2017, 14:54
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
268 dni
18 godzin
5 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Spider-Man z IIb

 foto

Spider-Man z IIb Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
03.11.2014.
wspinaczka_4 W piątek 31 października 2014r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa we Wspinaczce Sportowej. Organizatorem imprezy było Lubińskie Stowarzyszenie Miłośników Gór.

Wszystkie dzieci, które chciały spróbować swoich sił w tej ciekawej dyscyplinie, konkurowały ze sobą, wspinając się na czas. Zawodnicy mieli do pokonania jedną z tras przygotowanych przez organizatorów. Jak się okazało, zadanie nie należało do najłatwiejszych, bo oprócz silnych rąk i nóg, wymagało sporo wytrzymałości i odrobiny sprytu. Spośród kilkudziesięciu uczestników, nie wszystkim udało się pokonać dziesięciometrową ścianę i dotrzeć na sam szczyt.

Najlepsi zostali nagrodzeni w dwóch kategoriach (dziewcząt i chłopców), po 5 miejsc w każdej kategorii.

Tym bardziej cieszy fakt, że wśród tych najlepszych znalazł się reprezentant naszej szkoły Oliwier Hatka z klasy IIb, której wychowawczynią jest p. Ewa Rogowska. W kategorii chłopców zajął II miejsce. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a wszyscy odważni, którzy zdecydowali się wziąć udział w zawodach, mogli liczyć na słodki upominek.

Gratulujemy!
wspinaczka_3 wspinaczka_2 wspinaczka_1
wspinaczka
wspinaczka_7 wspinaczka_8 

Zmieniony ( 13.12.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »