Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017
Redaktor: admin   
27.06.2017.

koniecrs1. Najlepsi z poziomów:
klasy IV: Kacper Sukiennik IVb średnia ocen 5,80                  klasy V: Kalina Kluczyńska Vb średnia ocen 5,64                   klasy VI: Malwina Liszka VIc średnia ocen 5,90.



2. Nagroda za znaczące osiągnięcia w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych:
Natalia Buras VIb

(nagrodę ufundowali absolwenci naszej szkoły: p. Maria Paszkowska i p. Wawrzyniec Niewodniczański)

3. Uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lubina:
Natalia Buras VIb, Malwina Liszka VIc, Natalia Gołdyn VIc.

4. Uczniowie, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

IVa: Dominika Bera 5,30, Kinga Wojtowicz 5,30, Adrian Durał 5,10,
Oliwia Szram 4,80, Nela Marszałek 4,80, Karolina Kasyk 4,80,
Jakub Kaczanowski 4,80, Julia Wierzbicka 4,78. 


IVb: Kacper Sukiennik 5,80, Maja Hajduk 5,70, Maciej Gołembka 5,30,
Zuzanna Wilk 5,20, Maja Szydełko 5,20, Patrycja Błaszkiewicz 5,20,
Oliwia Kras 5,10, Nikola Skrzatek 5,00, Ksenia Kwoka 5,00,
Maria Junak 5,00, Kacper Toporowski 4,90, Jakub Filon 4,90,
Weronika Ławreszuk 4,90, Aleksandra Pązik 4,80, Hubert Cieleń 4,80,
Aleks Drobot 4,80, Nikola Godlewska 4,80.

IVc: Mikołaj Błaszczyk 5,70, Oliwier Hatka 5,50, Filip Siwek 5,30,
Julia Wołczek 5,20, Jakub Sznip 5,20, Anna Jarosz 5,10,
Liwia Kołeczek 4,90, Julita Kardynał 4,90, Mateusz Kamiński 4,80.

Va: Julia Staniszczak 5,55, Aleksandra Świerczyńska 5,55, Łucja Plesiak 5,36,
Rafał Topoła 5,18, Magdalena Tyrpa 4,91, Zofia Hawrylczak 4,91,
Kacper Koszulański 4,91, Pascal Rutkowski 4,82, Julia Fedorowska 4,82,
Daria Cieleń 4,82.


Vb:
Kalina Kluczyńska 5,64, Zuzanna Kruczkowska 5,55,
Magdalena Zawada 5,36, Zuzanna Waszkowiak 5,36, Maciej Bugajski 5,36,
Oskar Bieleń 5,18, Mikołaj Stąporek 5,09, Krystian Kowalik 5,09,
Oliwia Szwabowicz 5,00, Marcela Kowalczyk 4,91, Paulina Kogut,
Marlena Jodłowska 4,91, Nikola Ciężki 4,91, Jan Klonowski 4,82,
Aleksandra Janus 4,82.


VIa: Weronika Gorgoń 5,50, Michał Politowicz 5,10, Jonatan Borsuk 5,10,
Maja Pilarz 4,90, Zofia Mieczkowska 4,80, Julita Makaruś 4,80. 

VIb:
Natalia Buras 5,90, Zofia Woroniecka 5,60, Matylda Pytlik 5,60,
Julia Tycel 5,50,
Antonina Biernat 5,50, Róża Paszkowska 5,30,
Oliwia Pietrzak 5,20,
Agnieszka Hyrczak 5,20, Oliwia Jajko 5,10,
Zuzanna Olszowiak 4,90,
Jolanta Czekajło 4,90.

VIc: Malwina Liszka 5,90, Natalia Gołdyn 5,80, Alicja Siedziukiewicz 5,50,
Zuzanna Iwanowska 5,20, Martyna Wągiel 5,20, Hanna Balcerzak 5,10,
Anna Bobowska 5,10, Karolina Skrzypczak 5,10, Zofia Skonieczna 5,00,
Marcel Tyrakowski 4,90, Oliwia Gryglicka 4,80, Julia Słysz 4,80.


5. Dyplom „Wzorowy uczeń” otrzymało:
-11 uczniów z klas I,
-54 uczniów z klas II,
-65 uczniów z klas III.
Łącznie 130 uczniów.

6. Najlepsi sportowcy:
Róża Paszkowska VIb i Jędrzej Majewski VIc
(nagrody rzeczowe ufundował absolwent naszej szkoły - Łukasz Kubot).

7. Najlepsi siatkarze:
Oliwia Pietrzak VIb, Filip Maciąg VIb
(nagrody ufundował prezes Cuprum Mundo Lubin - p. Dariusz Biernat - absolwent naszej szkoły). 


8. Uczniowie ze 100% frekwencją:
Zuzanna Hawrylczak IIc, Amelia Wojtowicz IIc, Filip Szantalewicz IId,
Oliwier Zych IId, Gabriel Bębas IIe, Michał Skuza IIIa,
Anna Biernat IIIc, Zuzanna Gaber IIId, Dawid Sapieja IIIe,
Aleksandra Pązik IVb,
Nikola Skrzątek IVb, Zofia Hawrylczak Va,
Paulina Kogut Vb, Alicja Majer VIa, Malwina Liszka VIc.


9. Najkulturalniejsi uczniowie z poziomów klas:
IV – Lena Suchowacka IVb,
V – Julia Staniszczak Va,
VI – Jonatan Borsuk VIa.

 

10. ”Mol książkowy”:
Julia Sołoguba IIIc, Jagoda Figurska VIa.

11. "Certyfikacik uzdolnień" w klasach I-III:
klasa IIIa: Amelia Sroka, Michał Skuza,

klasa IIIb: Paweł Pachucki,

klasa IIIc: Oliwia Will, Milena Cepińska, Amelia Siudzińska,
Anna Biernat, Maja Szadkowska, Oliwia Stefanowska,
Victoria Lambert, Lena Pilarz, Julia Sołoguba,
Karol Siodełko, Michał Konarski, Jan Borkowski,
Marta Wadowska, Aleksandra Kupiec, Kacper Jarosz,

klasa IIId: Zuzanna Gaber, Maciej Prokopczak, Justyna Fedorowska,
Wiktoria Szczepańczyk, Kacper Detyna,

klasa IIIe: Igor Pożyczka, Oliwia Rysz, Dawid Sapieja,
Mateusz Pachucki, Weronika Romanek.

12. Tytuł "Przyjaciel szkoły" otrzymało 114 osób.

Zmieniony ( 27.06.2017. )